Varicoz

Varicoz, to środek, który w bezpieczny sposób poprawi działanie Twoich żył, aby nie spędzać Ci snu z powiek ciężkimi nogami czy bolesną opuchlizną. Pierwszym widocznym objawem przewlekłej choroby żył są pajączki, które pojawiają się na nogach. Jeśli zauważasz u siebie takowe – to znak, że czas zacząć działać! Obok nich pojawiać się mogą ból wraz z obrzękiem nóg, uczucie ich ciężkości a także – nocne kurcze, najczęściej zlokalizowane w łydkach.
Niestety przewlekła niewydolność żylna, spowodowana jest źle funkcjonującymi zastawkami, poprzez co dochodzi do zastoju krwi w żyłach, a to w konsekwencji przejawia się żylakami. Nie jest to ani estetyczne pod względem wyglądu, ani zdrowe. Sięgając po tabletki Varicoz możesz rozprawić się z tym problemem i spowodować, że brzydko wyglądające żylaki nie będą już dłużej szpecić Twoich nóg!

Suplement diety, który ma Ci w tym pomóc, zawiera w swoim składzie drogocenne składniki takie jak:

Wyciąg z kasztanowca – zapobiegający powstawaniu żylaków, dzięki temu, że zawiera on escynę, działa przeciwzapalnie, uszczelniając jednocześnie ścianki naczyń włosowatych i poprawiając ich elastyczność,
Diosminę – korzystnie wpływającą na wytrzymałość ścian żył oraz ich elastyczność, co powoduje zmniejszanie uczucia ciężkości nóg i likwidowanie obrzęków,
Witaminę C – przyczyniającą się do utrzymania prawidłowej budowy oraz funkcjonowania naczyń krwionośnych, chroniącą także błony naczyń włosowatych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, znaną ze swych właściwości przeciwzapalnych,
Ekstrakt z liści winorośli – pomagający utrzymać prawidłowy przepływ krwi w żyłach oraz prawidłowe jej ciśnienie, niwelujący dodatkowo uczucie ciężkich nóg,
Rutynę – przeciwdziałającą pękaniu i kruchości naczyń krwionośnych, zapobiegającą zapaleniom żylnym,
Witaminę K – odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie procesu krzepnięcia krwi oraz usprawniającą jej przepływ w żyłach.
Varicoz wpływa pozytywnie na elastyczność ścianek naczyń krwionośnych, działa przeciw zapalnie, poprawia krążenie w żyłach oraz działa kojąco na opuchnięte i zmęczone nogi, dlatego nie zwlekaj i daj swoim nogom swobodę zamawiając ten wspaniały suplement wspomagający walkę z żylakami. Troska o zdrowie Twoich nóg, bez obrzęków, brzydko wyglądających żylaków oraz nocnych skurczów jest o wiele łatwiejsza niż Ci się wydaje!

Jakie działanie ma preparat Varicoz?

Varicoz to suplement diety, który w swoim składzie zawiera substancje odpowiedzialne oraz wspomagające prawidłowe działanie żył. Między innymi zawarta w nim diosmina poprawia napięcie ścianek naczyń, zarazem jednocześnie korzystnie wpływając na ich elastyczność. Preparat ten pomagający w walce z żylakami ma również udowodnione działanie przeciwzapalne. Varicoz poprawia mikrokrążenie żylne i zapobiega powstawaniu pajączków, niweluje do zera uczucie ciężkości oraz opuchliznę nóg.

Czy Varicoz jest na receptę?

Nie. Tabletki Varicoz to środek wspomagający walkę z żylakami w 100% naturalny i bezpieczny, dlatego też nie potrzeba jest do jego zakupu recepta.

Jak należy stosować Varicoz?

Varicoz należy zażywać po jednej kapsułce dziennie, zawsze pamiętając o tym, iż należy go popijać dużą ilością wody.

Czy każdy może stosować preparat Varicoz?

Oczywiście, że tak. Varicoz to suplement diety o bezpiecznym składzie, nie powodujący żadnych skutków ubocznych. Jednakże tak, jak w przypadku stosowania innych suplementów diety, można jego zażywanie skonsultować ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu.

Ile tabletek zawiera jedno opakowanie?

W jednym opakowaniu środka Varicoz znajduje się 60 kapsułek, które wystarczają na dwumiesięczną kurację, przy regularnym stosowaniu.

Jak długo trwa kuracja preparatem Varicoz?

Dla uzyskania optymalnych efektów należy stosować suplement przez 3 miesiące. Varicoz można oczywiście stosować dłużej, dla podtrzymania efektów kuracji.

 

Gdzie mogę kupić/zamówić Varicoz?

Varicoz jest specjalnym środkiem naukowo opracowanym i przebadanym, którego niestety nie dostaniesz w drogeriach czy aptekach, gdyż nie jest prowadzona jego sprzedaż poprzez pośredników. Oryginalny i w pełni bezpieczny produkt możesz kupić jedynie poprzez strony producenta.

Czy istnieje ryzyko, iż ktoś dowie się, że używam suplementu diety wspomagającego walkę z żylakami Varicoz?

Absolutnie nie ma takiej możliwości. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby prywatność każdego klienta została w pełni zachowana, dlatego też przesyłki pakujemy w pudełka bez jakichkolwiek oznaczeń oraz doręczamy zawsze bezpośrednio pod wskazany adres. Nie ma zatem takiej opcji, aby ktokolwiek dowiedział się o tym, co zawiera paczka.

 

Jak długo czeka się na przesyłkę? Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Zamówienia realizujemy najszybciej jak się da – najczęściej odbywa się to w ciągu dwóch dni roboczych. Paczki za pobraniem realizujemy na terenie Polski. Jeśli chodzi o zamówienia zagraniczne – wymagamy płatności kartą. Koszt przesyłki na terenie całego kraju to 0 zł. Jak już zostało wspomniane wyżej – istnieje opcja wysyłki suplementu Varicoz poza granicę Polski – w takich przypadkach czas realizacji zamówienia, w zależności od miejsca docelowego – może się wydłużyć.