Trioxil

Trioxil oddziałuje na Twoją cerę w sposób kompleksowy i w sposób znaczący poprawia stan skóry nie tylko twarzy, ale również w innych miejscach gdzie pojawi się krosta trądzikowa. Przeciwdziałając zapaleniom i kojąc skórę, nie wysusza jej i przynosi ulgę w problemach skórnych już po 2 tygodniach regularnego stosowania!

Nanosomy – jako nowoczesna technologia zastosowana w preparacie na trądzik Trioxil -przenoszą go bardzo głęboko pod skórę – i jak już wcześniej wspomniano – kompleksowo oddziałują na zmiany trądzikowe. Jest to najnowsze rozwiązanie, które dotarło do nas aż z USA!

Jeśli do tej pory żaden ze środków zarówno kosmetycznych, farmakologicznych czy dermatologicznych ci nie pomagał – musisz wypróbować nasz preparat! Zwalcza on bakterie, mikroby i nie powoduje wysuszania skóry, a wszystko to dzięki unikalnej kompozycji poniższych składników, zawartych w jego składzie:

Ekstrakt z Arniki – który kontroluje wydzielanie się tłuszczu w skórze twarzy i jednocześnie działa antyseptycznie,
Oleje jęczmienny i pszenny – odżywiają cerę i pomagają jej w procesie regeneracji,
Bisazulene – składnik aktywny, który wnika w głąb skóry dzięki technologii nanosomów i przywraca jej wspaniały, promienny wygląd,
Ekstrakty z żeńszenia i oczaru wirgilińskiego – które mają za zadanie łagodzić podrażnienia skóry oraz regulować wydzielanie sebum

W skład żelu Trioxil wchodzą między innymi: Bisazulene 14%, Extracts of Ginseng, Polysorbate 80, Triethananolamine, Carbomer, and Methyl Paraben czy Arnica Nanosomes, deionised water, yeast and horse chestnut, D-Panthenol.

Do głównych zalet preparatu Trioxil

Należy niewątpliwie zaliczyć oczyszczanie z bakterii i grzybów oraz zamykanie porów a także pozbywanie się martwych komórek na rzecz stymulacji produkcji nowych. Jeśli masz dość trądziku i męczących Cię problemów z nim związanych, dość niskiej samooceny oraz alienacji w społeczeństwie – nie masz na co czekać – formuła preparatu pozwoliła odzyskać pewność siebie poprzez likwidację zmian skórnych milionom nastolatków i osób dorosłych na całym świecie!

Jak działa Trioxil

Liczne badania jednoznacznie wykazują, iż Trioxil walczy z trądzikiem i zmianami z nim związanymi na wielu płaszczyznach w tym samym czasie – zmniejsza ilość wydzielanego przez cerę tłuszczu, powoduje redukcję rozmnażania bakterii a także działa przeciwzapalnie i reguluje działanie porów skóry.

Jaki jest główny składnik żelu Trioxil

Bazowym składnikiem preparatu Trioxil jest bisazulene, a oprócz niego w składzie preparatu zawarte są także miedzy innymi ekstrakty z oczaru wirgilińskiego, żeńszenia i arniki oraz olejek z drzewa herbacianego – to właśnie w taki unikalny sposób kompozycja składników sprawia, iż Trioxil to najlepszy wybór na rynku w kwestii likwidacji trądziku!

Jakich rezultatów mogę się spodziewać stosując Trioxil

Rezultaty pojawiają się mniej więcej po około dwóch tygodniach regularnego stosowania i zauważysz to gołym okiem – stopniowo Twoja skóra zacznie się zmieniać, odżywać, wypryski będą się goić i znikać – a co najważniejsze – nie będą pojawiać się nowe! Jednakże aby efekt był trwały należy stosować go regularnie przez około 12 tygodni.

Jak działają nanosomy i czym one są

Trioxil zawiera najnowszą technologię nanosomów – czyli kapsułek mikroskopijnych rozmiarów, których zadanie polega na przenoszeniu składników aktywnych preparatu bezpośrednio w głąb skóry i uwalnianiu ich aż przez 12 godzin. Technologia nanosomów to nic innego jak gwarancja stabilnego, zrównoważonego działania składników produktu, oraz zdecydowanie najlepsza skuteczność w walce z trądzikiem jaka dostępna jest na rynku!

Jak często powinno się stosować Trioxil

Trioxil powinien być nakładany na skórę twarzy raz dziennie i najlepiej jest robić to tuż przed snem. Zalecamy nakładanie cienkiej warstwy kremu, gdyż Trioxil jest tak skuteczny a jego skład silny więc nie ma absolutnie żadnej potrzeby nakładania grubych warstw, preparat ma za zadanie regulację stanu skóry jako całości dlatego też wskazuje się aby rozprowadzać go równomiernie na całej skórze twarzy.

 

Co z opalaniem podczas kuracji Trioxilem

Udowodniono w badaniach klinicznych, że Trioxil nie powoduje nadwrażliwości skóry na słońce – oczywiście zawsze przy problemach z trądzikiem należy w sposób umiarkowany dozować kąpiele słoneczne, jednakże większych przeciwwskazań co do tego nie ma.

Czy występują jakieś przeciwwskazania podczas kuracji Trioxilem

Trioxil to w 100% bezpieczny środek, który nie wywołuje skutków ubocznych – konsultację lekarską przed rozpoczęciem kuracji zaleca się jednak kobietą w ciąży (bądź ją planującym) lub karmiącym piersią.

 

Czy mogę używać Trioxil z innymi środkami na trądzik?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, do łączenia stosowania preparatu Trioxil z innymi środkami, jednak pamiętać należy iż Trioxil to preparat sam w sobie niezwykle skuteczny, iż inne preparaty po prostu nie są potrzebne.