Somatodrol

Somatdrol jest produktem pobudzającym Twój testosteron a także hormon wzrostu do większej pracy. To właśnie te dwa hormony odpowiadają za spalanie tkanki tłuszczowej i wzrost masy mięśniowej. Bardzo ważne jest również to, że Somatdrol ma działanie eliminacyjne – to znaczy, że do minimum eliminuje możliwość występowania skurczy i napięć mięśni i jednocześnie pozwala na bardzo szybką ich regenrację po wysiłku fizycznym, aby w krótszym czasie były gotowe do kolejnych sesji treningowych.

Somatdrol jest produktem o bardzo silnym składzie i działaniu jednocześnie bez szkodliwych substancji w nim zawartych – czyli powszechnie znanych sterydów – dzięki czemu nie musisz obawiać się w trakcie czy po jego stosowaniu, skutków ubocznych. Właśnie dlatego, Somatodrol jest w pełni legalnym alternatywnym rozwiązaniem dla nielegalnych sterydów – dla początkujących kulturystów i nie tylko, jest idealny! W składzie Somatodrolu nie znajdziecie żadnych niedozwolonych składników, nie ma mowy o hormonach anabolicznych czy testosteronie syntetycznym! W 100 % legalne odżywcze składniki w dużych dawkach pobudzają w naturalny sposób pracę Twoich hormonów dając nieprawdopodobne rezultaty.

Efekty działania

Podsumowując to wszystko co było już wcześniej powiedziane o suplemencie diety Somatodrol, należy wskazać, że:
• W naturalny sposób stymuluje produkcję testosteronu i HGH (hormon wzrostu)
• Eliminuje dolegliwe skurcze i napięcia mięśni
• W znaczny sposób przyśpiesza regenerację mięśni, dzięki czemu w krótszym czasie jesteś gotowy do kolejnych nie mniej efektywnych sesji treningowych
• Wykazuje działanie anaboliczne poprzez pobudzanie hormonów
• Najważniejsze! Jest w 100% legalny i nie zawiera niedozwolonych składników
• W czasie i po zakończeniu cyklu Somatodrolem nie zauważysz żadnych skutków ubocznych!
Jeśli więc chcesz osiągać na treningach jeszcze lepsze efekty i zależy Ci na zbudowaniu masy mięśniowej bez zbędnego tłuszczu. Nie ma na co czekać – Somatodrol jest środkiem dla Ciebie! Jeden z najskuteczniejszych preparatów pobudzających w naturalny sposób produkcję niezbędnych do przyrostu mięśni hormonów!

Dawkowanie

Wskazówki odnośnie optymalnego dla siebie stosowania znajdziecie na stronie producenta, jednak my możemy zdradzić, że stosowanie zaledwie jednej lub dwóch kapsułek dziennie w połączeniu z systematycznymi treningami pozwoli na osiągnięcie satysfakcjonujących Cię wyników zaledwie po 12 tygodniach pracy – czy więc 3 miesiące to długi okres czasu aby zmienić swoje ciało? Ciężko jest określić ilość kilogramów o którą zmieni się waga ponieważ wszystko to zależy od wagi, wzrostu, ilości tkanki tłuszczowej w skali całego organizmu czy też kwestii tego ile lat ktoś trenuje. Jednak średnia jaką udało się wyliczyć po badaniach na kilku grupach mężczyzn waha się w przedziale od 8 do 14 kilogramów!

Skład

Zastanawia Cię pewnie tajemnica skuteczności naszego suplementu diety Somatodrol? Otóż zdradzimy Ci, że tkwi ona oczywiście w jakże niezwykle unikalnej kompozycji odpowiednich składników, które jak już było wcześniej wspominan pobudzają efektywnie pracę Twojego organizmu, a co za tym idzie, produkcję istotnych przy chęci osiągnięcia większej muskulatury hormonów – HGH, czyli hormonu wzrostu oraz testosteronu.
Skład preparatu opiera się w głównej mierze na:
• L-argininie – powszechnie znanym wam pewnie aminokwasie, który wysoką zawartością występuje w składzie suplementu przez co pobudza naturalną produkcję HGH
• ZMA – czyli jest to odpowiednio dobrana mieszanka minerałów anabolicznych, które dostarczając do naszego organizmu, pozwalają osiągnąć wymarzone efekty treningowe. Minerały te to – magnez, cynk a także witamina B6– stymulują one produkcję testosteronu oraz tak zwanego insulinopodobnego czynnika wzrostu , co wiąże się z tym, że – odpowiadają za szybszy wzrost siły Twoich mięśni.
• L-ornitynie – równie znanym aminokwasie, który znacząco podnosi wykorzystanie wspominanej L-argininy w syntezie tlenku azotu.

Wszystkie te składniki pozwolą Ci w naturalny sposób pobudzić Twój organizm i hormony do pracy, dzięki czemu mięśnie będą rosły, tkanka tłuszczowa będzie spalana a Ty nie będziesz musiał się martwić o żadne skutki uboczne, tak jak w przypadku silnie reagujących sterydów anabolicznych!