Silvr

Najprostszym sposobem na opanowanie emocji i odstresowanie w dzisiejszych czasach jest zapalenie papierosa. Emocje opadają, człowiek robi się bardziej wyluzowany. Jednakże to działanie jest chwilowe. Substancje zawarte w papierosach silnie uzależniają i bardzo szybko można stać się nałogowcem – a takich spotkać możemy coraz więcej. Pomimo tego, iż cena papierosów w ostatnich latach drastycznie wzrosła, zwolenników tego nałogu jest nadal dużo. Wzrastające ceny, zakazy palenia w miejscach publicznych, ostrzeżenia na paczkach o silnym działaniu uzależniającym i ryzyku zachorowań na nowotwory – słabo wpłynęły na zmniejszenie ilości osób palących na przestrzeni ostatnich lat. Alternatywą jednak dla osób uzależnionych stają się e-papierosy mające na całym świecie coraz szersze grono zwolenników. Jednym z takich e-papierosów jest Silvr – czyli elektroniczny papieros będący elektronicznym urządzeniem niepalnym, który nie dość, że wygląda ale także i smakuje jak papieros tradycyjna, jednak nie dostarcza organizmowi szkodliwych substancji. 

Jak to działa

Jeśli planujesz rzucić palenie bądź w znacznym stopniu je ograniczyć elektroniczny papieros Silvr jest dla Ciebie. Szkoda Twojego czasu na testowanie plastrów, tabletek, psikaczy czy innych wynalazków bo to nie pozwoli Ci od razu wyrwać się ze szponów nałogu. Silvr to substytut prawdziwego palenia. Nie dość, że w smaku nie pozwala się odróżnić od tradycyjnego papierosa to jeszcze jego specjalnie zaprojektowany kształt i odpowiednia waga pozwalają mieć wrażenie, że trzymamy prawdziwego papierosa. Jeśli chodzi jeszcze o wygląd zewnętrzny e-papierosa Silvr, jest on niezwykle elegancki – w porównaniu z elektronicznymi papierosami innych firm. Połączenie czerni i lśniącego chromu daje nam poczucie, że trzymamy w ręce coś niezwykle ekskluzywnego i eleganckiego, dzięki czemu na spotkaniach biznesowych nie będziemy musieli wstydzić się plastikowego, tandetnego papierosa.

Niezwykle ważne również jest to, że Silvr może zmieniać swój smak, w zależności od Twojego upodobania. Wymienne kadridże pozwalają na dowolność w wyborze smaku – od tradycyjnego smaku tytoniu, przez przeróżne słodkie czy orzeźwiające smaki, aż po miętę. Silvr zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jeden wymienny kartridż pozwala aż na 250 pociągnięć! Po wykończeniu jednego, bardzo łatwo jest go wymienić na następny a litowo – jonowa bateria pozwoli na długie i bezpieczne korzystanie z papierosa.

Co zawiera zestaw

W skład zestawu Silvr wchodzą elektroniczny papieros w bezpiecznej designerskiej paczce kojarzącej się ze standardową paczką papierosów,  zapasowa bateria litowo-jonowa, ładowarka zewnętrzna o napięciu 230 V, 3 wymiennych kartomizerów o różnej mocy oraz smaku a także instrukcja obsługi.

Warto wspomnieć jeszcze kilka słów o paczce – ponieważ pełni ona funkcję zarówno opakowania  na kartridże jaki i ładowarki! Jest więc ona multifunkcjonalna co podwyższa komfort korzystania z e-papierosa Silvr. Kartomizery natomiast w swoim zawierają oczywiście nikotynę, glikol propylenowy czyli składnik powszechnie używany jako barwnik spożywczy oraz wodę. W sytuacji kiedy urządzenie przestanie wytwarzać parę, konieczna jest wówczas wymiana kartridża na nowy.

Jeśli chodzi o ładowanie elektronicznego papierosa Silvr jest to bardzo proste – paczkę pełniącą funkcję ładowarki należy podłączyć do gniazdka elektrycznego, jeśli zapali się pomarańczowa lampeczka, oznacza to, że urządzenie ładuje się prawidłowo. Każda z baterii wymaga wymiany średnio po dwóch zużytych kartomizerach.

Opinie

Michał – Jak dla mnie elektroniczne papierosy są zbawienie. Przyznam się, że jestem uzależniony od palenia a w nowej pracy nie mogłem pozwolić sobie na przerwy co najmniej raz na godzinę aby zapalić – a w biurze oczywiście palenie jest zabronione. Silvr mnie jednak uratował, mogę palić gdzie chcę i nie tylko smak tytoniu to raz a dwa, że nie ciągnie mnie już do prawdziwych papierosów!

Ilona – Od kiedy kupiłam Silvr nie tylko mniej wydaje na mój nałóg ale jeszcze zauważyłam, że wygląd mojej cery się poprawił, co jest nieprawdopodobne. Wcześniej próbowałam inne elektroniczne papierosy jednak i tak kiedy miałam okazję paliłam zwykłe papierosy. Z Silvr nie mam takiej potrzeby, w zupełności wystarcza mi e-papieros no i oczywiście mogę sobie palić wszędzie gdzie mi się podoba a ubrania nie śmierdzą dymem tytoniowym.