Profolan

Suplement diety na poprawę kondycji włosów u mężczyzn Profolan to zupełna nowość wśród produktów tego typu na rynku polskim, przywędrował on do nas prosto ze Stanów Zjednoczonych, gdzie cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem i uznaniem. Produkt ten, przeznaczony jest dla każdego mężczyzny, który zmaga się z łysieniem oraz wzmożoną utratą włosów czy ich osłabieniem. Profolan w swoim składzie zawiera formułę Grow3 – innowację w składach suplementów diety na łysienie – która jest niczym innym jak unikalną kompozycją pokrzywy, l-cysteiny oraz wyciągu ze skrzypu polnego. Jego działanie – a w zasadzie działanie jego składników – polega przede wszystkim na stymulacji włosów do porostu oraz poprawie ich naturalnego kolorytu. Z racji tego, iż skład suplementu bazuje na naturalnych ekstraktach jest on w 100% bezpieczny dla zdrowia.

Ponadto w skład Profolanu wchodzą również najpotrzebniejsze składniki mineralne oraz witaminy, które w skuteczny sposób blokują DHT i jednocześnie przyczyniają się do wzmocnienia mieszków włosowych a także poprawienia ukrwienia skóry głowy.

Liczne testy kliniczne wykazują i potwierdzają skuteczność działania suplementu diety przeciwko wypadaniu włosów Profolan i dokumentują poprawę kondycji włosów aż 9 na 10 badanych mężczyzn. Wystarczy 3 miesięczna kuracja i przyjmowanie w jej trakcie 2 kapsułek suplementu dziennie aby otrzymać powyższe rezultaty!

Jest to naturalna formuła przeciw łysieniu w pełni bezpieczna dla organizmu!

 Nieważne czy wypadanie włosów trwa u Ciebie od wielu lat czy dopiero zauważasz pierwsze jego oznaki! Tabletki Profolan skutecznie rozprawią się z każdym rodzajem łysienia a to wszystko dlatego, że w przeciwieństwie do pozostałych suplementów diety – działają od wewnątrz i skupiają się na głównej przyczynie, przez którą masz problemy z łysieniem. Profolan to najlepsze i jedyne rozwiązanie dla każdego mężczyzny, który chce pozbyć się problemu wypadania włosów i łysienia raz a porządnie!

Po jakim czasie mogę spodziewać się pierwszych efektów stosowania Profolanu?

Wszystko zależne jest od organizmu – duża część mężczyzn zauważa pierwsze efekty stosowania suplementu w okolicach 6 tygodnia od rozpoczęcia kuracji, aby jednak efekty były naprawdę widoczne i co najważniejsze trwałe cała kuracja powinna trwać minimum 3 miesiące, optymalny czas sugerowany przez Producenta całego procesu to 6 miesięcy.

Czy Profolan działa na każdy rodzaj łysienia?

W przeciwieństwie do pozostałych suplementów diety i preparatów na łysienie – Profolan działa od wewnątrz i w głównej mierze jego działanie skupione jest na likwidowaniu pierwotnych przyczyn pojawiania się łysienia, dlatego też bez względu na przyczynę jego występowania zadziała on w każdym przypadku.

Co to jest Grow3 i jakie ma właściwości?

Grow 3 to innowacyjny kompleks – połączenie l-cysteiny z ekstraktami skrzypu polnego i pokrzywy, które w aktywny sposób – łącznie – biorą udział w hamowaniu działania hormonu DHT odpowiadającego za występowanie łysienia. Dodatkowo jego działanie wzmacniają minerały i witaminy zawarte w składzie suplementu diety Profolan.

Co to jest DHT?

DHT czyli rozwijając skrót – dihydrotestosteron – niepożądany hormon, którego nadmierny poziom występuje u mężczyzn zmagających się z wypadaniem włosów. DTH odpowiedzialny jest za osłabienie włosów, znacznie szybsze ich wypadanie oraz powoduję utratę ich koloru. Badania wykazały, ze blokowanie dostępu tego hormonu do mieszków włosowych oraz obniżenie jego poziomu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem problemu łysienia mężczyzn.

Jak należy przyjmować suplement diety Profolan?

Nie ma w tym żadnej filozofii – 2 kapsułki dziennie najlepiej w trakcie posiłku, należy popijać dużą ilością wody.

Czy są jakieś przeciwwskazania w stosowaniu tabletek Profolan?

Najważniejsze to takie, iż nie powinny być one przyjmowane przez mężczyzn poniżej 18 roku zycia. Jeśli jednak masz jakieś obawy w związku z przebytymi lub zdiagnozowanymi chorobami, przyjmowanymi lekami – dla własnego bezpieczeństwa skonsultuj się przed rozpoczęciem kuracji ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu.

 

Czy Profolan powoduje jakieś skutki uboczne?

Nie, na tym właśnie polega fenomen suplementu diety na wypadnie włosów Profolan. Jego skład opiera się na w pełni bezpiecznych i naturalnych składnikach, które nie powodują żadnych efektów ubocznych a same kapsułki są w swym składzie wolne od sztucznych substancji słodzących czy konserwujących, wypełniaczy i barwników. Jednak jak wyżej już zostało wspomniane – dobrze jest skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu przed rozpoczęciem kuracji sytuacjach gdy zdiagnozowano u nas jakiekolwiek choroby bądź przyjmowane są przez Ciebie jakieś leki.

Co jeśli nie jestem zadowolony z rezultatów kuracji?

Nasz produkt objęty został aż 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy zapewnioną przez producenta. To oznacza, iż w sytuacji, gdy mimo regularnego stosowania tabletek nie zauważysz zadowalających Cię rezultatów, możesz bez zbędnych pytań i dodatkowych warunków odesłać każde niewykorzystane, oryginalnie zamknięte opakowanie, za które otrzymasz zwrot pieniędzy.