Probolan 50

Chcesz legalnie doprowadzić do wzrostu masy mięśniowej o której zawsze marzyłeś, mając jednocześnie pięknie wyrzeźbioną sylwetkę? Z suplementem diety Probolan 50, uda Ci się to na pewno! Unikalne składniki anaboliczne, nie będąc na liście zakazanych środków na wzrost masy mięśniowej, poprawiające metabolizm a także gospodarkę hormonalną twojego organizmu, pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką. Dodając do dotychczasowych treningów naszą odżywkę, w krótkim czasie uzyskasz spektakularne efekty.

Efekty działania

Najbardziej widocznym rzecz jasna efektem, kuracji suplementem Probolan 50 jest duży przyrost masy mięśniowej, dodatkowo tym nie namacalnym efektem jest także wzrost siły.

Probolan 50 dodatkowo poprawia wytrzymałość naturalną a także przyczynia się do wzrostu naszej energii. Dodatkowym atutem suplementu przyspieszającego wzrost masy mięśniowej jest efektywne działanie w bardzo krótkim czasie. Już po 48 godzinach od pierwszego stosowania Probolanu 50 zauważalne są pierwsze efekty. Nie potrzeba tutaj, tak jak w przypadku innych produktów tego typu, kilku miesięcy do zaobserwowania pierwszego efektu. Niezwykle istotne, jeśli chodzi o efekty działania tej odżywki, jest również podniesienie poziomu testosteronu nawet o 100 %!

Probolan 50 będąc w pełni naturalnym suplementem diety, nie zatruwa  organizmu podczas kuracji. Ponadto wykorzystuje maksymalnie jego możliwości, dzięki temu też, możesz cieszyć się idealną muskulaturą każdego dnia oczywiście w krótkim czasie. Rzecz jasna aby uzyskać efekty jakie obiecuje sam producent, nie obędzie się bez systematycznych wizyt na siłowni bez tego oczywiście nie ma co liczyć na szybki oraz spektakularny efekty w postaci dużych, świetnie wyrzeźbionych mięśni. Rozważając spożywanie jakichkolwiek odżywek, nasuwa się pytanie a co z efektami ubocznymi? Akurat jeśli chodzi o Probolan 50 nie wywołuje on absolutnie żadnych, jak to mają w zwyczaju inne środki wspomagające przyrost masy mięśniowej. Często przy tego typu środkach pojawiają się zburzenia popędu seksualnego – tutaj jednak z racji tego, iż poziom testosteronu w trakcie kuracji wzrasta, nie ma o to obawy! Dodatkowo też nie zauważono pojawienia się u żadnej z osób stosujących trądziku na twarzy czy też wyprysków na innych częściach ciała. W trakcie stosowania suplementu diety Probolan 50, przyrost masy może wynieść nawet 8 kilogramów – oczywiście przy jednoczesnym spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Powoduje to oczywiście powiększenie całego ciała, jednak w taki sposób, że mięśnie rosną a Ty nie zostajesz zalany tłuszczem.

Skład

Epihydroksytiolanu – ta z pozoru nic nam nie mówiąca nazwa,  to najważniejszy składnik suplementu Probolanu50, który odpowiada za przyrost tkanki mięśniowej.  Jest to tzw. terapeutyczna substancja, która wpływa także na przysadkę mózgową – stymulując ją –  a jak wiadomo przysadka  odpowiedzialna jest za wydzielanie hormonu związanego z naszym metabolizm.

Dawkowanie

Zażywanie odżywki wspomagającej przyrost masy mięśniowej Probolan 50, stosujący może dostosować do indywidualnych potrzeb i swojego, zamierzonego celu. Producent bowiem, podaje trzy możliwe opcje przyjmowania suplementu.

Wariant pierwszy: Polega na stosowaniu produktu przez 5 tygodni. Polega to na tym, że z tygodnia na tydzień dawkę zwiększamy aby w końcu zejść z powrotem do pierwszej, tj. w pierwszym tygodniu bierze się po 1 tabletce, w drugim po 2, w trzecim zalecana ilość to już 3 tabletki.  W tygodniu czwartym dawka powinna zostać obniżona do 2 tabletek a w piątym natomiast wracamy do 1 tabletki na dzień.

Wariant drugi: Tutaj cała kuracja trwa aż 10 tygodni. Kurację rozpoczynamy dawką 2 tabletek dziennie i tak przez pierwszy tydzień. Przez kolejne 7 tygodni bierzemy już po 3 tabletki, w tygodniu 9 zmniejszamy ilość do 2, w ostatnim tygodniu zalecana przyjmowana dawka to 1 tabletka dziennie.

Wariant trzeci: Tutaj niestety nie mamy od producenta szczegółowej informacji ponieważ zaleca się wariant trzeci jedynie profesjonalistą, którzy ilość przyjmowanego suplementu powinni skonsultować ze specjalistą. Kuracja taka, na poziomie dla profesjonalistów trwa 16 tygodni.

Opinie

Wiktor – Wielki plus za szybką pompę. Suplement działa faktycznie już od pierwszego użycia a po pierwszym tygodniu dość widoczne są już efekty przyrostu masy, boję się pomyśleć co będzie po całej kuracji

Hubert – Nie chciałem oceniać Probolanu 50 przed zakończeniem kuracji ale tuż po niej mogę stwierdzić, że obietnice producenta zostały dotrzymane. Są mięśnie, siła wzrosła, zamiast oblanych tłuszczem mam je pięknie wyrzeźbione, polecam każdemu niedowiarkowi, Ty też możesz być „wielki”!!!!

Suplementy na wzrost masy mięśniowej – są to specyfiki mające niejako podwójne działanie. Z jednej strony odżywki takie powodują zdecydowanie szybszy wzrost masy mięśniowej niż w sposób naturalny – jednakże nie powodują one „zalewania tłuszczem” ponieważ jednocześnie działają one w drugą stronę – mianowicie spalając tłuszcz, dzięki czemu możemy cieszyć się większymi i zarazem idealnie wyrzeźbionymi mięśniami. Suplementy wspomagające wzrost masy mięśniowej mają postać zarówno tabletek, kapsułek jak i proszków do rozpuszczania w wodzie.