Oligo.DX

Oligo.DX to najnowszy na rynku żel leczniczy mający udowodnione naukowo działanie antycellulitowe, który charakteryzuje się niezwykle szybkim działaniem – u dużej grupy kobiet efekty jego stosowania widać już po tygodniu! Wiadomym jest wszem i wobec, że aktywność fizyczna promowana jest jako najlepszy środek antycellulitowy i nic jej nie zastąpi… jednakże zarówno wysiłek fizyczny jak i zmiana diety nie działają bezpośrednio na pojawiającą się pomarańczową skórkę.
Czy cellulit może pojawić się ponownie po skończonej kuracji Oligo.DXW wyniku dogłębnych, pięcioletnich badań w dziedzinie pojawiania się cellulitu i oczywiście jego zwalczania – powstał żel firmy DS Laboratories – Oligo.DX. Jest to przełomowy produkt, który dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii wygładza cellulit, poprawia wygląd skóry oraz ją pielęgnuje. W walce z uciążliwą pomarańczową skórką Oligo.DX cechuje się skutecznością porównywana do wstrzykiwania Myotoc czy Botoxu! Wszystko to za sprawą wykorzystywanej przez firmę DS Laboratories technologii nanosomowej, dzięki której składniki aktywne żelu wnikają jeszcze bardziej w głąb tkanki skórnej. Przełom w leczeniu i to skutecznym cellulitu masz na wyciągnięcie ręki!

Działanie Oligo.DX zostało oparte w głównej mierze na:

• aktywowaniu systemu limfatycznego
• redukcji tkanki tłuszczowej
• budowie a także zwiększaniu objętości naczynek krwionośnych

Składniki:

A wszystko to preparat może Ci podarować dzięki odpowiedniej kompozycji składników z których został stworzony i tak, skuteczna redukcja cellulitu możliwa jest dzięki:
• kofeinie
• skrzypowi
• bluszczu
• mikrokapsułek zawierających wyciąg z Hydrocotyl
• morszczynu pęcherzykowatego

Najważniejszy ze składników Oligo.DX to najczystszy z możliwych wyciąg z Hydrocotylu, zamknięty w mikrokapsułkach, wnikających głęboko w tkankę skórną i działających w podobny sposób co wstrzykiwanie Botoxu. Mikrokapsułki uwalniają składniki aktywne żelu przez 12 godzin po aplikacji, co powoduje, że działa on w sposób ciągły.

Cellulit

Każdego dnia twoja skóra nabiera sprężystości, elastyczności, zdecydowanie się napina a cellulit znika! Dodatkowo wysoka wydajność, świeży i przyjemny zapach to kolejne atuty przemawiające za tym aby zamówić żel na pozbycie się cellulitu Oligo.DX. Szybka poprawa stanu skóry, długotrwałe wyniki oraz wysoka skuteczność to najcelniejsze podsumowanie tego produktu! Aż 90% kobiet zaobserwowało i potwierdziło znaczącą redukcję cellulitu podczas kuracji żelem Oligo.DX.

Po jakim czasie stosowania pojawiają się pierwsze rezultaty stosowania Oligo.DX®?

Zmiany widoczne w stanie skóry powinny być zauważalne już w trakcie pierwszego tygodnia od rozpoczęcia kuracji żelem Oligo.DX. Skóra bowiem staje się wtedy o wiele gładsza niż dotychczas. W przeważającej części przypadków wraz z końcem pierwszego miesiąca stosowania kobiety zauważają szczuplejsze nogi i pupę a także znaczną poprawę stanu skóry. Zalecany przez producenta czas stosowania żelu wynosi 2 miesiące.

Czy Oligo.DX można stosować w czasies masażu?

Zdecydowanie tak. Oligo.DX® został jednak stworzony z takich składników aby wnikał w głąb skóry bez potrzeby masażu. Wmasowywanie go w skórę może jedynie spotęgować efekty stosowania.

Czy wyniki mogą być widoczne szybciej w przypadku stosowania żelu kilka razy dziennie?

Działanie preparatu zosostało oparte na mikrokapsułkach, które uwalniają składniki przez okres 12 godzin tak więc aby osiągnąć widoczne efekty nie trzeba stosować go częściej niż zalecane smarowanie się nim raz dziennie.

 

Czy cellulit może pojawić się ponownie po skończonej kuracji Oligo.DX®?

Oligo.DX zapewnia długotrwałe i stałe rezultaty. Należy jednak pamiętać, że warto jest zmienić tryb życia na bardziej aktywny tryb życia i zdrowszą dietę ponieważ siedzący tryb życia i niezdrowa dieta mogą spowodować powrót cellulitu w przyszłości.

Ile czasu zajmuje usunięcie cellulitu?

W przypadku kazdej kobiety jest inaczej ponieważ każdy organizm inaczej reaguje na określone bodźce, większa część kobiet badanych uzyskuje zadowalające efekty w graniach 45-60 dnia przy założeniu, że regularnie codziennie stosowały Oligo.DX®.

 

Czy Oligo.DX® może być stosowane na skórze twarzy?

Nie powinien, ponieważ skóra twarzy jest znacznie czulsza, poza tym żel Oligo.DX® został stworzony z myślą o grubszej skórze ciała pokrytej cellulitu, a nie o skórze twarzy.

Po rozpoczęciu stosowania Oligo.DX® zaczęłam oddawać mocz znacznie częściej niż wcześniej a jego kolor jest ciemniejszy. Czy to normalne?

Tak. To normalny skutek działania Oligo.DX® gdyż wywołuje on drenację, a ta z kolei powoduje usuwanie z organizmu toksyn, tłuszczu i płynów a te wydostają się z organizmu za pośrednictwem moczu.