Nicorix

 Palenie tytoniu jest Twoim nałogiem? Coraz częściej zastanawiasz się jakby to było znów poczuć się od niego wolnym? Po czym dochodzisz do wniosku, że Ci się to nie uda, że przytyjesz, że to wcale nie jest aż tak szkodliwe dla zdrowia? Błąd. Obiło Ci się o uszy coś na temat tabletek Nicorix? Jeżeli nie to nic dziwnego, ponieważ najmniej mówi się o tym co działa a głośno krzyczy o produktach mających na celu jedynie wypchanie portfela. Rzucenie palenia może być „bezbolesne”. Bez zbędnego stresu, bez trzęsących się rąk, zagryzania nałogu słodyczami czy większą ilością jedzenia. My znamy sposób dzięki któremu uda Ci się w krótkim czasie całkowicie pozbyć tego uciążliwego nałogu. Wszystko dzięki niezwykłemu środkowi Nicorix. Jednak o nim za chwilę, najpierw przedstawimy kilka faktów dotyczących palenia tytoniu.

Prawdą jest, że palenie papierosów jest nałogiem niezwykle „bogatym” w negatywne konsekwencje, nie przynoszącym w zasadzie żadnych pozytywów. Wydaje Ci się, że dzięki papierosom chociażby w sytuacjach stresowych czujesz się lepiej? Musimy wyprowadzić Cię z błędu, ponieważ jest to tylko chwilowy efekt, który z upływem czasu i stażu palenia tytoniu trwa coraz krócej przez co przerwy pomiędzy jednym papierosem a drugim coraz bardziej się zmniejszają.

Z paleniem tytoniu wiążą się praktycznie same negatywne rzeczy. Paczka papierosów wcale nie jest tanią rzeczą i zamiast odłożyć sobie pieniądze ty po prostu kosztem swojego zdrowia dajesz zarobić innym pieniądze sam nic nie zyskując. Będąc zaawansowanym palaczem na papierosy wydajesz tyle pieniędzy, za ile mógłbyś chociażby jechać na tygodniową wycieczkę za granicę – w skali powiedzmy 3-4 lat daje to już całkiem niezły samochód. Nie jest to argument, który przemówi Ci do rozsądku? Spróbujemy dalej…

Drugim negatywnym skutkiem palenia papierosów jest stan Twojego zdrowia. Paląc papierosy nie możesz sobie pozwolić na przebieżkę? Chwilę poganiasz za dziećmi i już kręci Ci się w głowie? Nie możesz złapać oddechu? Łapie Cię duszący kaszel? Mówimy tylko o lekkim ganianiu za dziećmi, więc o uprawianiu jakiegoś sportu nie ma oczywiście mowy. Za Twoją słabą kondycję możesz podziękować papierosom i ich substancją smolistym, które osadzają się na Twoich płucach. To są bardzo często początki o wiele gorszych schorzeń –  o których zresztą sami producenci wyrobów tytoniowych informują na swoich opakowaniach. Według badań Z powodu chorób w sposób nierozłącznie związanych z paleniem tytoniu  na całym świecie rocznie umiera aż 5 milionów osób…

Trzecim argumentem jaki możemy przytoczyć przeciwko temu wstrętnemu nałogowi jest prócz zdrowia jest oczywiście wygląd zewnętrzny. Patrzysz w lustro i zastanawiasz się gdzie podział się ten młodzieńczy wygląd? Piękna skóra, zdrowe włosy czy białe zęby? To nie tylko upływ czasu. Papierosy w znacznym stopniu przyczyniają się do pożółknięcia zębów i skóry oraz zmatowienia się i wysuszenia włosów. Nie wspominając już o okropnym zapachu jaki pozostawia dym papierosowy.

Wiele razy myślałeś/myślałaś sobie, że od jutra rzucasz, jednak nigdy się to nie udawało bo chęć sięgnięcia po papierosa była silniejsza aż w końcu całkowicie nad Tobą górowała i w końcu papieros z powrotem znajdował się w Twoich ustach. Nie martw się, jest to problem nie tylko Twój ale także setek innych osób, które próbowały kiedykolwiek rzucić palenie. Nikotyna jest środkiem bardzo silnie uzależniającym i jej działanie można porównać do działania… narkotyków! Naukowcy dowiedli, ze nikotyna stymuluje identyczne obszaru mózgu co właśnie narkotyki. Stąd też rzucenie nałogu tytoniowego jedynie samą silną wolą jest strasznie trudno i oczywiście, w większości przypadków, po prostu niemożliwe.

Nicorix – rzuć palenie bez głodu nikotynowego!

Działanie i efekty

Nicorix to tabletki beznikotynowe, które pozwolą Ci pozbyć się nałogu nikotynowego bez skutków ubocznych oraz bez chęci sięgnięcia w trakcie kuracji po papierosa. Teraz na pewno zastanawiasz się jak tabletka bez ani jednego grama nikotyny, ma pomóc przezwyciężyć Ci walkę właśnie z jej brakiem? Krótkie wyjaśnienie samego producenta  „ w mózgu znajdują się receptory nikotynowe. Kiedy palisz, nikotyna wiąże się z tymi receptorami, a następnie wysyła informację do innej części mózgu. To stymuluje wydzielanie dopaminy, związku chemicznego zwanego również <<przekaźnikiem przyjemności>>. Uczucie to jednak szybko znika i dlatego też ochota na <> wraca – Twój organizm dopomina się kolejnej dawki przyjemności. I błędne koło się zamyka.

Tabletki Nicorix w swoim składzie nie zawierają nikotyny, ponieważ osoby pracujące nad składem owego suplementu doszły do bardzo poważnej tezy: jeśli kuracja preparatami zawierającymi w swoim składzie nikotynę nie jest w żaden sposób poddana kontroli, istnieje wysokie prawdopodobieństwo tego, że zamiast rzucić palenie osoba poddająca się kuracji wpadnie w jeszcze większe uzależnienie.

W składzie tabletek Nicorix są same naturalne składniki, które poprzez systematyczne odtruwanie organizmu pozwalają pozbyć się chęci sięgnięcia po papierosa  a co za tym idzie pozwalają całkowicie pozbyć się uzależnienia tytoniowego czy inaczej mówiąc nikotynowego.

Nicorix ma udowodnione, dwupłaszczyznowe działanie. Z jednej strony oszukuje nasz organizm i sprawia, że ochota na sięgnięcie po papierosa znika już w pierwszym dniu stosowania suplementu. Z drugiej strony natomiast wpływa pozytywnie na wszelkie objawy przerwania dostarczania nikotyny do organizmu – takie między innymi jak podwyższone tętno, rozdrażnienie czy nadmierna nerwowość.

Potwierdzono również trwałość efektów kuracji produktem Nicorix – po zakończeniu kuracji średnio aż 93,1% osób stosujących go skutecznie poradziło sobie z nałogiem tytoniowym. Dla porównania przeprowadzono również badania na kolejnych grupach ludzi – jedna z nich stosowała środek konkurencyjny a drugiej podawano tzw. środki placebo, czyli jedynie odpowiednią mieszankę witamin i minerałów nie mających jakiegokolwiek wpływu na uzależnienie od tytoniu. I tak odpowiednio  49.2% osób w przypadku produktu konkurencyjnego i jedynie 5.4% osób, którym podawane było placebo, zakończyło swoją przygodę z nałogiem. Jednakże w sprawdzeniu tego badania wyszło iż większość z tych osób powróciła do palenia.

Wniosek nasuwa się tylko jeden – Nicorix nie tylko posiada najwyższy odsetek procentowy osób które po kuracji przestały palić ale także najwyższy odsetek osób które po zakończeniu kuracji już w ogóle nie sięgnęły po papierosy.

Efekty badań po kilku miesiącach są niezwykle zadowalające – osoby które rzuciły palenie stały się o wiele pozytywniej nastawione do otaczającego je świata, wygląd zewnętrzny się poprawił nie mówiąc oczywiście o poprawie stanu zdrowia i kondycji. Potwierdzone zostało również to, że pieniądze które dotąd osoby te wydawały na swój nałóg spożytkowały w inny sposób – remonty, wycieczki, samochody, książeczki oszczędnościowe.

Rzucenie palenia z Nicorix jest bardzo łatwe i przyjemne! Wiążą się z tym same pozytywy!

NIE CZEKAJ, ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE JUŻ DZIŚ!

Dawkowanie

Jedno opakowanie Nicorix zawiera 60 sztuk kapsułek.

Dawkowanie zalecane przez producenta to 2 kapsułki dziennie.

W zależności więc od stopnia uzależnienia, czas trwania całej kuracji to 1-2 miesiące.

Uczucie chęci sięgnięcia po papierosa znika już po pierwszym dniu kuracji, jeżeli Twój stopień uzależnienia jest niższy możesz już po kilku dniach całkowicie stracić chęć na palenie papierosów jednakże nie przerywaj w tym momencie kuracji, ponieważ aby całkowicie oczyścić organizm z wszelkich toksyn i pozbyć się nałogu na zawsze powinno zakończyć się całą kurację.

PRZESTAŃ BYĆ NIEWOLNIKIEM SWOJEGO NAŁOGU!

Na sam koniec jeszcze w skrócie plusy rozpoczęcia walki z nałogiem tytoniowym z naszym produktem Nicorix:

– brak negatywnych objawów rzucania palenia – tzw „głodu nikotynowego”

– skuteczność działania Nicorix potwierdzona badaniami

– trwałość efektów kuracji

– poprawa stanu zdrowia i kondycji

– zdrowsza cera i włosy

– brak uciążliwego zapachu tytoniu

– żadnych skutków ubocznych chociażby w postaci dodatkowych kilogramów

ZADBAJ O SIEBIE I SWOJE ZDROWIE, POZBĄDŹ SIĘ NAŁOGU Z NICORIX!