Metadrol

Też masz problem widząc w sklepach i Internecie szeroką ofertę suplementów wspomagających przyrost masy mięśniowej? Szeroki wybór nie zawsze może być dobry ponieważ bardzo łatwo trafić można na produkt który niestety nie posiada żadnych właściwości o których producent pisze na opakowaniu. Odżywki dla sportowców, które mają za zadanie wspomagać właśnie wzrost masy mięśniowej to niezwykle pomocny niejako  dodatek do treningów i odpowiednio skomponowane diety, to dzięki nim możemy uzyskać zadowalające nas efekty. Metadrol to jedna z takich odżywek, dzięki której możesz spełnić swoje marzenia o dużych mięśniach. Jeśli często chodzisz na siłownie i marzysz o dużych mięśniach ale same ćwiczenia nie wystarczają właśnie dla Ciebie jest Metadrol . Suplement ten wspomagający przyrost masy mięśniowej to niezwykła kompozycja składników, których zadanie to poprawianie efektów treningów na siłowni przy jednoczesnym  spalaniu tłuszczu.

Efekty

Pierwszy niezauważalnym w zasadzie dla oka efektem jest wzrost siły już po pierwszych stosowaniach Metadrolu. Wzrasta siła, wzrasta energia, wzrastają i mięśnie – na to jednak, aby zauważyć wzrost masy mięśniowej trzeba poczekać około 2 tygodniu od rozpoczęcia cyklu. Niezwykle istotną zaletą tej odżywki jest szybsza zdolność regeneracji czyli szybsze tempo likwidowania zakwasów w mięśniach. Oczywiście idzie to w parze z szybszą gotowością do kolejnych sesji treningowych.  Umożliwia to zrobienie treningu na 100 % naszych możliwości w zasadzie za każdym razem a zatem  zdołamy szybciej osiągnąć zaplanowane rezultaty.
Jeśli nie lubisz smakowych kapsułek tego typu czy tabletek do ssania, bądź też proszków o dość dziwnym posmaku – dobra informacja – Metadrol został stworzony w formie kapsułek bezsmakowych i bezzapachowych, co daje dość duży komfort jego stosowania. Dużo więcej siły i oczywiście większa masa mięśniowa pozwalają na wykonywanie kolejnych powtórzeń a  tym chyba marzy każdy poważny sportowiec, czy też amator rozpoczynający swoją zabawę z ciężarami. Ważnym elementem, wspominanym na początku jest również jednoczesne szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, które towarzyszy wzrostowi masy mięśniowej – pozwala to na posiadanie jednocześnie dużych ale też zarysowanych mięśni.

Składniki

Metadrol zawiera w swoim składzie unikalny  HGRX-3 (2-Hydrxy – 3 – Methox OH2 ), który ma działanie anaboliczne. Jest w zasadzie jedyna ważniejsza inforamcja dotycząca poszczególnych składników ujęta na stronie producenta, stąd też w tym temacie krótko.  W trakcie kuracji, w przypadku domniemania ciąży lub też problemów zdrowotnych skonsultować należy przyjmowanie suplementu  z odpowiednim lekarzem.

Dawkowanie

W jednym opakowaniu suplementu wspomagającego wzrost masy mięśniowej Metadrol jest 60 kapsułek. Należy spożywać  po 1 kapsułce odżywki, dwa razy dziennie w porach po posiłkowych, jak wiadomo popijając każdorazowo dużą ilością wody. W sytuacji kiedy pojawia się dzień bez aktywności fizycznej 2 kapsułka należy spożyć popołudniu.

W trakcie trwania kuracji, dawkę należy zwiększa, jednakże maksymalna ilość przyjmowanych w ciągu jednego dnia kapsułek, określona przez producenta to 6 na dzień. W przypadku odczuwania bardzo silnego działania Metadrolu, dawki nie należy absolutnie podwyższać!

Opinie

Irek, 35 lat – Trenuję od dawna, przyznam się, że nie raz stosowałem już przeróżne suplementu na zwiększenie masy mięśniowej i akurat Metadrol zadziałał na mnie najkorzystniej, chyba każdy musi przez to przejść i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie – chyba, że trafi od razu na Metadrol Jak dla mnie ekstra suple!

Filip, 21 lat – Bardzo podoba mi się forma bezsmakowo – bezzapachowa Metadrolu, osobiście nie przepadam za smakowymi proszkami czy tabletkami, które mają specyficzny zapach. Prócz tego oczywiście rewelacyjne działanie, mięśnie rosną, rzeźba idzie, nie mogę doczekać się lata !!