Mass Extreme

Nowoczesny i bardzo skuteczny produkt budujący masę mięśniową jaki mamy przyjemność Ci zaprezentować to Mass Extreme. Ten suplement diety jest dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą w szybki i spektakularny sposób stworzyć wyrzeźbione ciało. Unikalna kompozycja bardzo silnych substancji, które w natychmiastowy sposób dodaje energii, pozwala na intensywniejszy trening na siłowni – dzięki czemu mięśnie mogą zdecydowanie szybciej rosnąć. Tego typu suplementów na rynku jest niezwykle wiele jednakże warto sięgać po produkty sprawdzone i rzecz jasna w 100% skuteczne.
Maksymalny odnotowany wzrost masy mięśniowej podczas stosowania suplementu diety na masę Mass Extreme to 96% a jeśli chodzi o wzrost siły to aż 147%! Dzięki niemu możesz poczuć się o wiele pewniej, uzyskać zaplanowane przez siebie efekty w o wiele krótszym czasie i stworzyć sylwetkę, która będzie godna podziwu. Tylko od Ciebie zależy jak będziesz wyglądać – dlatego też nie czekaj, jeśli marzysz o wysportowanej i wyrzeźbionej sylwetce – zamów Mass Extreme już dziś! Żaden produkt dostępny na rynku suplementów diety na masę i rzeźbę nie da Ci tak wielkiego kopa jak on.

Co wchodzi skład Mass Extreme?

Doskonały skład i silne działanie to podstawa skutecznego uzyskania wymarzonej sylwetki.
W skład suplementu diety wchodzą między innymi:
– ekstrakt korzenia maca – który zwiększa znacznie poziom energii oraz wzmacnia wytrzymałość fizyczną organizmu,
– kwas D-Asparaginowy (DAA) – jeden z najbardziej znanych aminokwasów, który wpływa na zwiększenie ilości testosteronu i dzięki temu ułatwia trening zwiększając jednocześnie jego efektywność,
– 5-Deoksy-Adenozylokobalamina – silny składnik, który dba o przyrost mięśni podczas ćwiczeń i aktywności fizycznej,
– kwas 4-Amino Butanowy (GABA) – poprawia wydolność, zwiększa wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu, a także dodaje energii,
– ekstrakt Fenugreek – zwiększa syntezę glikogenu w komórkach mięśniowych zarazem pozwalając na gromadzenie w nich dodatkowych komórek zwiększających objętość mięśni,
– kwas fosfatydowy (PA) – odpowiada za stymulację oraz wzrost komórek do zwiększenia objętości mięśni.
W badaniach klinicznych wykazane zostało, że składniki aktywne suplementu diety Mass Extreme korzystnie wpływają na siłę i wytrzymałość mięśni oraz stymulują je do wzrostu, a dodatkowo kwas fosfatydowy obecny w składzie suplementu stymuluje kinazę mTOR, która ma za zadanie regulację wzrostu mięśni. Wszystko to usprawnia funkcjonowanie mięśni i wspomaga budowę masy mięśniowej bez nadmiaru tkanki tłuszczowej. Kilka tygodni stosowania suplementu pomaga zwiększyć masę mięśniową prawie o 2,5 kg – a wszystko za sprawą przyjmowania dwóch kapsułek dziennie dwa razy w ciągu doby.

Specjalna formuła Mass Extreme została opracowana dla wszystkich osób, które chcą w krótkim czasie uzyskać spektakularną masę mięśniową oraz jednocześnie podnieść poziom swojej naturalnej energii aby móc ćwiczyć dłużej i zdecydowanie intensywniej.
Należy podkreślić, że wszystkie składniki zawarte w suplemencie diety są w 100% naturalne, w pełni bezpieczne dla organizmu i nie wykazywały w badaniach klinicznych żadnych skutków ubocznych.