iBright

Z powodu pożółkniętych zębów, brak Ci pewności siebie? Nie czujesz się piękna ani atrakcyjny? Boisz się uśmiechać bo Twoje zęby nie są olśniewająco białe? Mimo wszystko jednak boisz się pójść na zabieg wybielania szkliwa w gabinecie stomatologicznym ponieważ nie chcesz aby Twoje zęby stały się jeszcze bardziej wrażliwe? Każdy z nas wie, jak wiele do poczucia pewności siebie daje piękny, szczerzy i co najważniejsze olśniewający uśmiech. Od pewnego czasu na rynku stomatologicznym coraz większym powodzeniem cieszą się specyfiki, które to mają nam pomóc w domowym zaciszu z wybieleniem naszego szkliwa. Jednym z nich jest właśnie iBright, który to dzięki swojemu fenomenalnemu działaniu, pozwala na szybkie, skuteczne i co najważniejsze długotrwałe wybielenie szkliwa twoich zębów bez dodatkowego ich osłabiania.

Innowacyjna, dobrze skomponowana formuła, stworzona pod okiem świetnie wykwalifikowanych, najwybitniejszych specjalistów,  pozwala nam zlikwidować przebarwienia nie tylko te spowodowane, piciem dużych ilości kawy, herbaty czerwonego wina czy paleniem papierosów ale także tych, które nie są zależne od nas samych, ponieważ spowodowane są przeróżnymi uwarunkowaniami genetycznymi.

Specyfik, który ma skutecznie wybielić nasze szkliwo jest iBright.  Z biegiem czasu, zdobywa on coraz to większe zaufanie konsumentów na całym świecie, pomagając tym samym wybielać szkliwo, dając nam olśniewająco biały uśmiech w stosunkowo nie długim czasie. Bardzo ważne również jest to, że polecają go nie tylko osoby, które go testowały ale także znani stomatolodzy, potwierdzając tym samym, że po stosowaniu produktu iBright, nie można narzekać na nadwrażliwość zębów.

Wielkim atutem iBright jest również prócz efektu wybielającego jego wielowymiarowe działanie czyli – jednoczesne nawilżanie szkliwa obok działania wybielającego, dzięki czemu nie ma mowy o wspominanej wcześniej nadwrażliwości zębów czy dziąseł. Stąd tez nie ma obawy, że wydając pieniądze na wybielanie zębów, stracimy tym samym odporność szkliwa.

Działanie

Oryginalny produkt iBright, najlepiej jest kupować na stronie producenta, mamy wówczas pewność, że nie zostaniemy oszukani. W skład zestawu wybielającego szkoliwo iBright, wchodzi aż czternaście ampułek, które wypełnione są żelem oraz po dwie nakładki na każdy łuk zębowy. Nakładki Ibright w idealny sposób dopasowują się same do każdego uzębienia, ponieważ są bardzo elastyczne, stosujemy je raz dziennie – nakładki należy przed założeniem wypełnić żelem, a następnie na około godzinę, założyć na zęby.

Efekty działania Ibright, możemy zaobserwować już zaledwie po 5 dniach stosowania, w tak krótkim czasie szkliwo zaczyna się już wybielać. Piękny, biały uśmiech jest możliwy do zrobienia bez wychodzenia z domu! Już dziś, możesz zmienić swoje zęby w domowym zaciszu, bez długotrwałych zabiegów w gabinecie stomatologiczny, które będąc jednocześnie kosztowne, osłabiają Twoje zęby.

Podczas kuracji produktem iBright, szkliwo staje się o wiele  jaśniejsze a co za tym idzie, zęby nabierają olśniewająco białego i oczywiście zdrowego wyglądu. iBright będąc najlepszym na rynku produktem z kategorii wybielających szkliwo, gwarantuje nie tylko białe ale również twarde zęby, bez mowy o żadnej nadwrażliwości!  Producent gwarantuje, że po zastosowaniu pełnej kuracji, zęby zostaną  wybielone aż do 14 odcieni, co jak na domową kurację jest rewelacyjnym efektem!

Przy stosowaniu produktu Ibright nie ma żadnych ograniczeń wiekowych – jedynie kobiety w ciąży, według informacji na stronie producenta, nie powinny przechodzić tej kuracji.

Opinie

Iwona, 35 lat – Moje zęby zawsze były strasznie wrażliwe, stąd też bałam się poddać je zabiegom wybielania u dentysty. Super pasty wybielające za które czasami trzeba było słono zapłacić niestety na moje przebarwienia nie pomagały. Kiedyś przypadkiem znalazłam informację o iBright i czytając komentarze zadowolonych ludzi postanowiłam spróbować. Nie żałuję! Kolor moich zębów znacznie się poprawił i w dodatku nie zauważyłam aby stały się one bardziej wrażliwe niż przed kuracją!

Mateusz, 24 lata – Po kuracji Ibright mam olśniewająco biały uśmiech, tak jak obiecywał producent! W dodatku mam wrażenie, że zęby nie są tak wrażliwe jak wcześniej. Polecam każdemu kto marzy o pięknym uśmiechu za stosunkowo niewielką cenę 🙂

Środki wybielające zęby

Środki wybielające zęby – na sklepowych półkach znaleźć możemy mnóstwo produktów poczynając od past, które mają zagwarantować nam śnieżnobiały uśmiech. Działanie każdego z nich polega na wybielaniu szkliwa zębów aby dać nam olśniewająco białe zęby, przy jak najmniejszym ryzyku problemu nadwrażliwości dziąseł.