Hello Slim

Każdego dnia, do naszego organizmu dostają się duże ilości szkodliwych toksyn, które zawarte są niestety zarówno w powietrzu, którym oddychamy jak i w pożywieniu, którego sobie dostarczamy. Nadmiar nagromadzonych w ten sposób toksyn doprowadza do spadku odporności, zmęczenia, wzdęć brzucha, zatrzymywania się wody w organizmie oraz nagromadzania kilogramów, które ciężko jest później zrzucić.
Dlatego też, warto jest zapewniać swojemu organizmowi regularny detoks, którego sposobów jest niezwykle wiele. Najprostszym oraz najmniej wymagającym od nas jest teatox – czyli metoda detoksu oparta na oczyszczaniu organizmu za pomocą herbat, mających na celu usunięcie zalegających toksyn oraz przyspieszenie materii. Wygodna i co najważniejsze smaczna forma oczyszczania, to właście Hello Slim.
Detoks herbatami Hello Slim to program dwustopniowy – składający się z dwóch rodzajów herbat, przeznaczonych na różne pory dnia.

Na udany początek dnia należy stosować herbatę Hello Slim Good Morning, ma ona za zadanie pobudzić Cię do działania od samego rana oraz sprawić, że będziesz mieć zdecydowani więcej energii niż zwykle, atutem jej jest również to, iż przyspiesza metabolizm i co ważne – hamuje apetyt.

W składzie Hello Slim Good Morning zawartych jest aż 7 w pełni naturalnych składników aktywnych i są to między innymi: zielona herbata, owoc czarnego bzu, jabłko, hibiskus, aronia, mięta, skórki cytryny i pomarańczy.
Tuż przed pójściem spać, należy sięgnąć z kolei po Hello Slim Good Night. Ta herbata z kolei pozwala uspokoić nerwy i daje możliwość spokojnego snu. Herbata Hello Slim Good Night ma za zadanie wyeliminować wzdęcia i oczyścić organizm ze zgromadzonych toksyn tuż przed snem.
W składzie tej herbaty znajduje się 6 naturalnych składników aktywnych i są to: skórka pomarańczowa, jabłko, liść jeżyny słodkiej, dzika róża, skórka limonki, korzeń cykorii, dzięki którym wypicie herbaty wprowadza Cie w stan relaksu i zapewnia spokojny sen.
Teatox Hello Slim opracowany został w formule dwóch herbat o róznych właściwościach aby dać Ci maksimum korzyści przy minimum wysiłku. W dodatku każda z herbat Hello Slim jest przepyszna w smaku, co jest ich dodatkowym atutem!

Skuteczność oczyszczania organizmu herbatami Hello Slim Good Morning oraz Hello Slim Good Night potwierdzona jest licznymi badaniami.

Oczyszczają one organizm z nagromadzonych w ciągu dnia toksyn, pozwalają zmniejszyć apetyt i podkręcają spalanie tłuszczu.
Dodatkową bardzo ważną informacją może być to, iż Hello Slim nie zawiera żadnych alergenów! W składzie herbaty Hello Slim nie znajdziesz GMO, glutenu, laktozy czy orzechów, tego możesz mieć pewność.
Pij Hello Slim regularnie każdego dnia rano i wieczorem, a zyskasz dużo energii, zgrabną sylwetkę oraz ciało wolne od szkodliwych toksyn!

Co to jest Hello Slim?

Hello Slim nowoczesny program wspomagający oczyszczanie organizmu z toksyn, oparty na 2 rodzajach herbat – 30-dniowy teatox, dzieki któremu pozbędziesz się zbędnych kilogramów i oczyścisz swój organizm. Hello Slim Good Morning podkręca metabolizm i zapewnia dużą dawkę energię na cały dzień, Hello Slim Good Night z kolei oczyszcza organizm i relaksuje przed snem.

Jak działa Hello Slim?

Oba rodzaje herbat Hello Slim świetnie się uzupełniają i działają kompleksowo. Hello Slim Good Morning wspomaga spalanie kalorii i zmniejsza apetyt, łagodzi stany zmęczenia i dodaje energii, a Hello Slim Good Night uspokaja nerwy, poprawia komfort snu oraz trawienie i eliminuje wzdęcia.

Jak stosować Hello Slim?

Przede wszystkim regularnie!
Hello Slim Good Morning powinno się zaparzać około 4-5 minut w wodzie o temperaturze 80-90 stopni Celsjusza oraz wypijać w trakcie lub przed śniadaniem. Hello Slim Good Night z kolei należy zaparzać trochę odrobinę krócej – 2-3 minuty w takiej samej temperaturze wody, wypijając po ostatnim posiłku.

Jak często mogę się poddawać programowi Hello Slim?

Każdy organizm ma inne potrzeby i wszystko zależy właśnie od potrzeb Twojego. Najwięcej osób stosuje teatox z Hello Slim dla swojego organizm 2-4 razy w ciągu roku.

Czy każdy może stosować Hello Slim?

Nie zaleca się stosowania herbat wspomagających oczyszczanie organizmu kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Herbaty przeznaczone są dla osób dorosłych. Nie należy ich stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Jeśli w trakcie kuracji zauważysz niepokojące objawy takie jak nudności, wymioty czy biegunka, bezwzględnie odstaw preparat i skonsultuj się z lekarzem.

Czy mężczyźni mogą stosować Hello Slim?

Oczywiście nie ma wobec tego żadnych przeciwwskazań.

 

Co sie stanie jeśli zapomnę wypić herbatę na dzień albo noc?

Nic poważnego, nie musisz się tym martwić. Kolejnego dnia wypij kolejną herbatę jak gdyby nigdy nic.

Stosuję już Hello Slim. Co z dietą i ćwiczeniami?

Hello Slim pomoże Ci oczyścić swój organizm i jednocześnie schudnąć. Aby przyspieszyć i spotęgować rezultaty ważne jest wprowadzenie do swojego planu dnia aktywności fizycznej i zmiana sposobu odżywania na zdrowszy.

 

Czy mogę pić Hello Slim przez cały czas?

Program oczyszczania organizmu Hello Slim jest ułożony na 30 dni i taki czas stosowania teatoxu zalecany jest przez producenta.

Gdzie mogę kupić Hello Slim?

Aby mieć pewność iż dociera do Ciebie produkt oryginalny i bezpieczny zamów zestaw herbat Hello Slim z naszej strony, nie narażając się na niepowodzenie.