Diet Booster

Cudowne działanie niektórych produktów wspomagających odchudzanie budzi Twoje wątpliwości? Myślisz sobie jak to możliwe, że w krótkim czasie normalnemu człowiekowi udaje się zgubić kilogramy? Czy może nie jesteś zwolennikiem wielotygodniowego głodowania, jedzenia tylko „sałaty” i popijania jej wodą? My też miewamy co do tego wątpliwości a już na pewno nie jesteśmy za tym aby w pogoni za wymarzoną, idealnie szczupłą sylwetką, tracić zdrowie, energię a przy tym oczywiście kilogramy. To co chcemy Ci dzisiaj zaprezentować to 5:2 Diet Booster. Zastanawiasz się co to jest? Diet Booster to klucz do idealnej sylwetki. Produkt, który w krótkim czasie pomoże Ci zawalczyć z Twoim apetytem, w żaden sposób nie spowoduje u Ciebie braku energii a co najważniejsze – pozwoli Ci jeść i przyniesie spektakularne efekty. 5:2 Diet Booster to środek jakiego szukaliście!

Sposób działania i zasady diety 5:2

Pewnie nie raz zdarzało Ci się do minimum ograniczać porcje żywnościowe w ciągu dnia, ciągnąc ten proceder tygodniami? Efekt był zadowalający bo przed ślubem przyjaciółki, 40 urodzinami czy spotkaniem klasowym kilogramy spadały i każdy zazdrościł Ci figury? Jednak efektem tego było również wyczerpanie organizmu, zły stan skóry i ogólne osłabienie. Jednakże po zakończeniu takiej „diety” zaczynasz dostarczać organizmowi normalne dawki pożywienia i są one w bardzo szybkim tempie zamieniane na tłuszcz i efekt jo-jo gotowy…
Naukowcy jednak opracowali pewien system odżywiania oparty na „głodówkach”, który nie doprowadza do osłabienia organizmu. System ten to dieta 5:2.

Na czym polega dieta 5:2

Główne założenia tej diety to między innymi:
• 5 dni w tygodniu jemy co nam się podoba a 2 dni w tygodniu przechodzimy na tak zwaną mini głodówkę
• w trakcie takiej mini głodówki jemymax. 600 kalorii (jeżeli chodzi o mężczyzn) lub max.500 kalorii (kobiety)
• dietę w ciągu tych 2 dni o niższym wskazaniu kalorii opieramy wówczas głównie na produktach białkowych oraz tych o niskim indeksie glikemicznym (owoce, warzywa, ryby, chude mięso), staramy się w ciągu tych dwóch dni jeść 2-3 posiłki dziennie pijąc pomiędzy nimi duże ilości wody oraz herbaty (najlepiej zielonej) może to być również kawa – która raz, daje nam energię a dwa pobudza metabolizm do działania.

Według badań przeprowadzonych w USA oraz Wielkiej Brytaniinaukowcy udowodnili, że takie krótkie głodówki mają kilka pozytywnych wpływów na nasz organizm. Po pierwsze i oczywiste – pozwalają nam pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Po drugie wzrasta wrażliwość na działanie insuliny, co ogranicza w znaczy sposób opcję zachorowana na cukrzycę u osób otyłych. Po trzecie natomiast obniża cholesterol we krwi, co ma pozytywny wpływ na zmniejszenie ryzyka wystąpienia zawałów i chorób serca.

Wzmożony apetyt

Teraz się zastanawiasz co więc z suplementem diety Diet Booster o którym wcześniej wspominaliśmy? Otóż na pierwszy rzut oka dieta 5:2 wydaje się być niezwykle prostą dietą z którą każdy z nas może sobie poradzić. Jednak pierwsza i najważniejsza przeszkoda to nasz apetyt. Początkowo da o sobie znać i nie pozwoli nam cieszyć się tą dietą. Apetyt i nie dostarczenie odpowiedniej ilości pożywienia spowodują dość duży spadek energii i spowodują nasze osłabienie – mimo tego, iż są to tylko 2 dni w którym ilość pożywienia jest ograniczona. Tutaj właśnie pomóc ma nasz produkt : 5:2 Diet Booster!
5:2 Diet Booster możemy znaleźć w dwóch formach – dla kobiet oraz dla mężczyzn. Z racji tego, że organizmy kobiet i mężczyzn zbudowane są w inny sposób o czym świadczyć mogą chociażby ubrania czy kosmetyki jakich na co dzień używają obie grupy, suplement diety 5:2 Diet Booster został stworzony w dwóch nieco odmiennych składach aby wspierał odpowiednio oba organizmy – zarówno kobiet i mężczyzn –dzięki czemu dieta 5:2 przyniesie lepsze efekty.

5:2 Diet Booster Women

• Podstawowe działanie: zwalczanie apetytu w ciągu całego dnia i eliminacja uczucia głodu
• Zwiększa efektywność spalania tłuszczu co powoduje przyśpieszenie utraty kilogramów oraz osiągnięcie w krótszym czasie zaplanowanych efektów
• Bardzo ważne działanie to także ustabilizowanie gospodarki hormonalnej w trakcie procesu odchudzania
• 5:2 Diet Booster Women uzupełnia także witaminy i minerały dzięki czemu nasz organizm ma energię do pracy a włosy, skóra i paznokcie są zdrowe!

5:2 Diet Booster Men

• Podstawowe działanie: zwalczanie apetytu w ciągu całego dnia i eliminacja uczucia głodu
• Zwiększa efektywność spalania tłuszczu co powoduje przyśpieszenie utraty kilogramów oraz osiągnięcie w krótszym czasie zaplanowanych efektów
• Uzupełnia w organizmie zapotrzebowanie na witaminy i minerały dzięki czemu masz dużo energii
• Zwiększa libido oraz stabilizuje poziom popędu seksualnego a także utrzymuje testosteron na odpowiednim poziomie

Dzięki połączeniu diety 5:2 z naszym suplementem diety 5:2 Diet Booster osiągniesz wymarzone efekty w krótkim czasie – co najważniejsze kilogramy spadną ale poziom energii nie! Diet Booster pomoże CI zwalczyć uczucie głodu i zwiększy efektywność spalania tkanki tłuszczowej!