Rio Laser Hair Remover

Rio Laser Hair Remover to absolutna rewelacja pośród produktów do depilacji połączona oczywiście z jakością najwyższej klasy! Rio Laser Hair Remover umożliwia trwałe usuwanie włosów, bez wydawania dużej ilości pieniędzy w profesjonalnych salonach kosmetycznych! Jednorazowy wydatek na urządzenie pozwala Ci cieszyć się gładką skórą kiedy tylko tego potrzebujesz i pozwala dodatkowo zaoszczędzić pieniądze na zabiegach u kosmetyczki.

Prezentowane przez nas urządzenie to wysokiej klasy depilator laserowy, który pozwala na samodzielną trwałą i co najważniejsze – bezbolesna depilację. Dzięki niemu depilacja laserowa jest dostępna na wyciągnięcie Twojej ręki i w dodatku kilkakrotnie taniej aniżeli w profesjonalnych gabinetach. Włosy ludzkie rosną w zasadzie cały czas – jest to nieprzerwany cykl, określone następujące po sobie kolejno fazy wzrostu oraz spoczynku włosa.

Laser do depilacji Rio Laser Hair Remover przeznaczony jest do:

• depilacji bikini,
• depilacja nóg,
• depilacji twarzy,
• depilacja rąk i pach,
• depilacja pleców

 

Zalety

Do największych zalet urządzenia Rio Laser Hair Remover należą przede wszystkim zdecydowanie niższy koszt, w porównaniu do depilacji laserowej oferowanej przez gabinety kosmetyczne, bezbolesne usuwanie włosów, niezwykła skuteczność oraz trwałe rezultaty zupełnie jak po wizycie w salonie! Producent zapewniając o tym wszystkim udziela dodatkowo rocznej gwarancji na produkt, co dodatkowo świadczyć może o jego skuteczności.

Jak działa?

Laser, o którym piszemy emituje dość intensywny strumień światła, który składa się z fali o pojedynczej długości lub koloru. Dzięki temu, że światło przenika przez skórę w zakresie długości fali, który wynosi 600-1100 nanometrów, a elementy zawierające melatoninę w swej strukturze pochłaniają światło – możliwe jest oddziaływanie na mieszek włosa, który ową melatoninę zawiera bez oddziaływania na obszary go otaczające. Absorbując energię świetlną przez pigment skóry, mieszek włosowy się nagrzewa, ciepło niszczy brodawkę włosa i po osiągnieciu odpowiedniej temperatury brodawka ta dezaktywowana jest na stałe, a to z kolei powoduje stałe ograniczenie wzrostu włosa. Tak w dużym skrócie opisać można pracę urządzenia do depilacji Rio Laser Hair Remover.
Ważne jest to, iż laserowe usuwanie włosów jest skuteczne jedynie w sytuacji, kiedy włos jest w fazie aktywnego wzrostu. Dlatego też aby osiągnąć stałą i długotrwałą redukcję włosów, wymagane jest kilkukrotne wykonanie zabiegu laserowego usuwania włosów. Niektóre z mieszków włosowych niszczone są całkowicie, inne natomiast czasami jedynie kurczą się do rozmiaru włosów pierwotnych i przechodzą w stan przedłużonego uśpienia.

Jak mogę przygotować skórę do depilacja laserowej?

Laserowa depilacja sama w sobie nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania skóry. Musisz jednak mieć na uwadze, aby Twoja skóra była czysta. Pamiętaj również aby bezpośrednio przed depilacją nie wystawiać skóry na duże słońce, opalanie w solarium czy nie stosować samoopalacza.

 

Jak mogę przygotować włosy a raczej ich długość do depilacja laserowej?

Najlepsze i najwidoczniejsze rezultaty osiągane są na włosach, które mają jedynie maksymalnie 3 mm długości. Zalecane jest nawet delikatne przystrzyżenie włosów bezpośrednio przed zabiegiem. Można także zgolić włosy – tutaj pamiętając o tym, że podczas zabiegu włos musi być na tyle widoczny, aby możliwe było wycelowanie lasera w stronę korzenia włosa.

Czy odczuję jakieś skutki uboczne po zabiegu? Jak będzie wyglądała moja skóra po?

W 99% przypadku na skórze, na której wykonywany był zabieg laserem Rio Laser Hair Remover nie występują na skórze żadne zauważalne zmiany ani skutki uboczne. Zdarzyć się może przy wyjątkowo delikatnej i wrażliwej skórze łagodne zaczerwienienie bądź delikatna opuchlizna. Objawy te ustępują zwykle w ciągu 24 godzin. Włosy powinny wypaść w ciągu kilku dni po wykonaniu zabiegu.

 

Czy istnieją jakieś zalecenia pozabiegowe?

Jak już wyżej wspomniano bezpośrednio po zabiegu może pojawić się nieznaczne zaczerwienienie skóry jednakże jest to normalny objaw i ustąpi w ciągu 24 godzin. W celu ochłodzenia miejsca i zminimalizowania ewentualnej opuchlizny po zabiegu można zastosować okłady z lodu lub mokrego ręcznika czy też bezzapachowy krem łagodzący. Bardzo ważne jest również utrzymanie odpowiedniej higieny stanu skóry w ciągu 3 dni po zabiegu.

Jak często mogę powtarzać zabiegi depilacja laserowej?

Nie ma przeciwwskazań – jeśli skóra nie jest zaczerwieniona ani obolała do powtórzenia zbiegu w ciągu kolejnych 24 godzin, jednakże optymalny czas po jakim większość osób powtarza laserowe usuwanie włosów to 3 do 4 tygodni. Jest to najlepszy odstęp pomiędzy sesjami, aby dokładnie stwierdzić, które z włosów już wypadły. Najważniejszy jest umiar i unikanie nadmiernego wykonywania depilacji w tych samych obszarach skóry.

 

Jak dużo zabiegów będę potrzebował(a)?

Laserowe usuwanie włosów – samo w sobie – zwykle przynosi trwałe efekty po około 5-6 zabiegach. Wszystko zależy jednak od indywidualnych cech skóry osoby, która poddaje się zabiegowi, gęstości włosa i cyklu jego wzrostu a także miejsca poddawanego zabiegowi. Struktura włosa, ich kolor i karnacja również mają duże znaczenie.

Czy są obszary, które nie mogą być poddawane zabiegowi Rio Laser Hair Remover?

Jedynie nie zaleca się stosowania Rio Laser Hair Remover do usuwania włosków brwi, większa część owłosienia może być poddawana zabiegom. do najczęstszych należą oczywiście okolice bikini, nogi, pachy, ręce, klatka piersiowa czy plecy.

Czy mogę stosować depilator Rio na wrażliwej skórze?

Tak, laser oddziałuje bezpośrednio na włos, a nie na otaczającą go skórę, jednakże przy bardzo wrażliwej mogą pojawić się delikatne zaczerwieniania co jest normalna koleją rzeczy.

Jakie odczucia wywołuje depilacja za pomocą Rio?

Generalnie nie powinno odczuwać się nic bo jest to zabieg bezbolesny, jednak jest grono osób, które twierdzą, iż czują delikatne „ukłucie igłą czy pinezką”.

Czy mogę używać innych metod depilacji między zabiegami?

Depilacja laserowa wymaga bezwzględnie obecności włosa w mieszku włosowym. Z racji tego, nie powinno się przed nią stosować takich zabiegów jak wyskubywanie, depilacja całkowita, woskowanie czy też używać depilatorów elektrycznych. Chemiczne rozjaśnianie włosów również nie jest dobrym pomysłem.

W którą część włosa należy wycelować laser?

Najważniejsze jest to, aby nakierować laser bezpośrednio na cebulkę włosa. Jest to o wiele prostsze jeśli włosy mają ok 2 mm długości. Wycelowanie lasera jest utrudnione gdy włosy są zbyt długie ponieważ najczęściej wyrastają one pod kątem. Stosowanie depilatora Rio Laser Hair Remover wymaga nieco wprawy, dlatego początkowo najlepiej jest przy miejscach uciążliwych poprosić kogoś o pomoc.